Frézování betonu a betonových podlah, broušení betonu

Domů  / Průmyslové podlahy  / Opravy průmyslových podlah

Opravy průmyslových podlah

Oprava průmyslových podlah se provádí v prostorách a provozech, kde není čas na vybourání stávajících podlah a realizaci nových nebo v místech, kde stávající poškozené podlahy a jejich oprava jsou pro zákazníka cenově výhodnější než kompletní rekonstrukce

Kde provádíme opravy podlah?

Provádíme kompletní opravy, sanace a rekonstrukce podlah, a to jak v průmyslových halách, tak v bytových a nebytových prostorech. Umíme starou podlahu ošetřit tak, že je po opravě jako nová a může sloužit další dlouhé roky.

Nejprve je nutné znát budoucí provozní využití, případně vědět k jakému užívání má podlaha po opravě či rekonstrukci sloužit. Podle toho se poté zvolí správný postup opravy a po dohodě se zákazníkem i finální povrch.

Kde použít?
Byty, domy, kanceláře, butiky, a další interiéry s vysokými nároky na estetický vzhled podlahy

Cena za kompletní dodávku
Opravy a sanace prům.podlah se pohybují v ceně od 700 - 1200,- Kč /m2

Příprava povrchu:
tryskání, broušení. Injektáže trhlin a dutých míst, vysprávky nerovností

Tloušťka
3-10 mm

Teplota ovzduší:
ovzduší podkladu při provádění by měla být od 15 do 25 °C. Při použití metylmetakrylátových pryskyřic teplota +5 až +25 °C. Při použití speciálního aditivu umíme provádět podlahy při teplotách až - 20 °C

Barevnost:
dle naší nabídky a zvoleného tipu podlahy

Penetrace:
epoxidová nebo MMA penetrační pryskyřice

Finální povrch:
Na připravený povrch dle výše uvedeného je možno provést kteroukoliv finální úpravu dle naší nabídky

Vlhkost:
nesmí přesahovat 4%

Charakteristika:
Sanace průmyslových podlah se provádí v prostorách a provozech, kde není čas na vybourání stávajících podlah a realizaci nových nebo v místech, kde stávající poškozené podlahy a jejich oprava jsou pro zákazníka cenově výhodnější než kompletní rekonstrukce

broušení podlah

Příprava podkladu

Pro dobré fungování je nejprve nutné provést důkladné zhodnocení stávajícího stavu a podle jeho kvality zvolit optimální přípravu podkladu. Pokud není stávající stav dobrý, je nutné přistoupit k vybourání podlahy a zhotovení nového betonu.

Nejčastější přípravou podkladu je broušení nebo frézování. Je nutné z povrchu podlahy odstranit všechny nesoudržné části a nečistoty. Dobrá příprava podkladu je nejdůležitější s ohledem na dokonalou přilnavost dalších vrstev nové podlahy. Pokud se příprava neprovede dostatečně dobře, nebude nová podlaha fungovat, i kdyby byla zhotovena ze sebelepšího materiálu. Na toto klademe velký důraz.

 

Penetrace

Penetrace

Neméně důležitým krokem pro správnou opravu podlahy je nutné zvolit optimální penetraci. Nejčastěji používáme epoxidové penetrace, MMA rychletuhnoucí penetrace a akrylátové penetrace pod vyrovnávací samonivelační cementové stěrky.

 

Vyrovnání povrchu

Vyrovnávání povrchu

Po přípravě povrchu podkladních vrstev je často nutné podlahu vyrovnat. Vyrovnávání provádíme pomocí plastbetonu u více zatěžovaných průmyslových podlah a u méně zatěžovaných podlah pak provádíme strojní lití samonivelačních stěrek vyztužených vlákny tak, aby byla vyrovnávka co nejpevnější.

 

Finální povrchy podlah

Finální povrch podlahy

Pro finální povrch podlah nabízíme velké množství alternativ. U průmyslových podlah jsou to především epoxidové pryskyřice, případně rychle tuhnoucí MMA materiály. U bytů a nebytových prostor je pak možné použít jednobarevné epoxidy, polyuretany nebo pak mramorovaný povrch betonflame. Velmi často se také používá umělé teraco, které nabízíme v nekonečné řadě barevných možností a kombinací.


Opravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlahOpravy průmyslových podlah

Možnosti finálního povrchu podlahyZdarma Vám rádi nabídneme optimální řešení pro Vaši podlahu.

Spojte se s námi

Společnost

Podlahy Pospíšil s.r.o.
Nám. Osvobození 60,
753 61 IV - Drahotuše

IČ: 24245941, DIČ: CZ24245941

Copyright (c) 2021 podlahypospisil.cz, design a kód wedipa.com